صفحه اصلی / خدمات / دعاوی ملکی

دعاوی ملکی

Group 18 2 1

منظور از دعاوی ملکی یا دعاوی راجع به املاک دعاوی و اموری است که در آن موضوع خواسته یک ملک بوده و یا منشأ اختلافات طرفین ناشی از یک ملک یا مال غیرمنقول است اعم از زمین، آپارتمان، مغازه، عمارت، خانه دربستی، باغ و امثال این‌ها.

ارزش املاک در ایران بسیار بالاست. از دست دادن یک ملک بعضا می تواند جریان زندگی شما را دگرگون کند. مثلا تصور کنید با پس انداز، وام، فروش خودرو و… پولی را برای خرید یک خانه جمع کرده اید اما با یک اشتباه در معامله و یا طرح دعوای غلط در دادگاه تمام سرمایه خود را از دست می دهید. یا حتی ممکن است برای سرمایه گذاری حوزه ملک را انتخاب کرده باشید و تمام پس انداز و سرمایه خود را صرف خرید یک خانه یا زمین نموده باشید. آیا سرمایه شما ارزش ریسک کردن دارد؟

بعضا افرادی با ما تماس می گیرند که به دلیل یک سهل انگاری ساده در معامله متضرر شده اند و تمام سرمایه و پس انداز خود را که برای خرید یک ملک صرف کرده بودند را بر باد رفته می بینند. یا افرادی که با تصور می کردند می توانند دعاوی ملکی خود را بدون حضور وکیل ملکی پیش ببرند و حالا رای دادگاه به ضرر آنها صادر شده است. خب چاره چیست؟

خدمات دعاوی ملکی
Group 297 1 1

خدمات دعاوی ملکی

Group 18 2 1

ما در گروه حقوقی رامین پورعطا، به عنوان بهترین وکیل مشهد، با در اختیار داشتن یک تیم متخصص از وکلا و مشاورین متخصص ملکی به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از هر اقدامی با شماره 09153119565 ما تماس و مشاوره داشته باشید.

شما می توانید با یک تماس تلفنی ساده از سرمایه خود حفاظت کنید. می توانید با کمترین هزینه در معاملات خود از حضور وکیل استفاده کنید یا تنظیم قراردادهای ملکی خود را به وکلای متخصص ما بسپارید و با مشاوره وکیل با خیال آسوده قراردادهای خود را امضا کنید. برای دعاوی خود هم می توانید از بهترین وکیل ملکی در مشهد استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که بهترین نتیجه را از دادگاه و شکایت خود خواهید گرفت.

Group 18 1
رزرو وقت مشـــــــاوره

لطفا برای تعییـن وقت مشـــــاوره خود با گروه حقوقی رامین پورعطا، فرم زیر را تکمیل فرمایید و یا تماس بگیرید.

consult 1 2 1
Group 297 1 1

ما در تیم حقوقی خود با در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی در مشهد میتوانیم تمامی اقدامات ثبتی بسیار دشوار و زمان
بر و قبول دعاوی در دادگاه را انجام دهیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا