صفحه اصلی / خدمات / دعاوی کیفری

دعاوی کیفری

Group 18 2 1

انسان ذاتا گرایش به قانون‌شکنی و سرپیچی از قوانین و دستورالعمل‌ها دارد. هر چیزی که اجباری باشد و برای انسان محدودیت ایجاد کند معمولا زمینه‌های قانون‌گریزی را هم فراهم می‌کند. گسترش زندگی اجتماعی و تنوع روابط اجتماعی میان مردم طبعا موجب تنوع این قوانین و محدودیت‌ها می‌شود.

همین امر موجب تنوع جرائم و مجازات‌ها و روش‌های قانون‌گریزی شده است. لذا حقوق کیفری به عنوان یکی از شاخه‌های علوم حقوقی و به عنوان یکی از مهم‌ترین شاخه‌های حقوق مورد توجه قرار می‌گیرد. این علم به مطالعه جرائم و مجازات‌ها، قانون‌گذاری کیفری، میزان تاثیرگذاری مجازات‌های پیش‌بینی‌شده، نحوه اجرای مجازات‌ها و مسائلی از این قبیل می‌پردازد.

طبعا با گسترش جرائم، مجازات ها و روش های اعمال و اجرای مجازات علم حقوق کیفری هرروز پیچیده تر می شود و نیاز به متخصصان این حوزه بیشتر می شود.

وکیل دعاوی کیفری
Group 297 1 1

خدمات دعاوی کیفری

Group 18 2 1

در کنار اشخاصی که به مطالعه این امور می پردازند افرادی هم در کسوت قاضی باید این قوانین را اعمال و اجرا کنند. اما در امان ماندن از تعدیات قضات و جلوگیری از اعمال مجازات های غیر متناسب با جرم بر عهده وکلا است تا بتوانند از ظرفیت قانونی حقوق متهم در جهت تخفیف و تبدیل مجازات و یا تعلیق اجرای آن استفاده کنند.

وکیل کیفری یکی دیگر از تخصص هایی است که بدون آن نظام حقوق کیفری را تصور کرد. زیرا آگاهی به تمامی قوانین و مقررات به خصوص قوانین اجرایی و آئین دادرسی از توان مردم عادی خارج است و برای اینکه بیخود و بی جهت مجرم شناخته نشوند یا مجبور به تحمل مجازاتی بیش از آنچه مستحق آن هستند باید وکیل کیفری متخصص در کنار آنها حضور داشته باشد.

ما در گروه حقوقی رامین پورعطا با وجود داشتن بهترین وکیل کیفری در مشهد پاسخگوی نیازهای موکلین خواهیم بود .

Group 18 1
رزرو وقت مشـــــــاوره

لطفا برای تعییـن وقت مشـــــاوره خود با گروه حقوقی رامین پورعطا، فرم زیر را تکمیل فرمایید و یا تماس بگیرید.

consult 1 2 1
Group 297 1 1

ما در تیم حقوقی خود با در اختیار داشتن بهترین وکیل کیفری در مشهد میتوانیم تمامی اقدامات ثبتی بسیار دشوار و زمان
بر و قبول دعاوی در دادگاه را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا